Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook beállítások elrontása...

Facebook beállítások elrontása után mi a pontos teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy teljesen elrontottam a FB-profilomat. Mindenhol azt hallottam, hogy lopják az adatokat, személyi jogokat, lementik a tartózkodási helyt, hogy aztán később fölhasználják stb., és nem akartam, hogy olyanok jelöljenek be, akiket nem is ismerek. Tehát mindezek miatt módosítottam az adatvédelmi beállításaimat, rányomtam egy olyan gombra, ami alatt még azt is írták, hogy nem lehet visszaállítani a dolgokat utána. Most senki nem írhat nekem, és amikor kijelentkezek majd megnézem az adatlapomat, akkor csak a nevem és a Facebook-os emailem látszik és a születési hely, semmi egyéb. (Régebben pl. a zenei kedvelések, sport, magamról meg ilyenek is láthatóak voltak.) A profilt igazából csak a munkám miatt hoztam létre, hogy könnyebben föl tudjam venni a kapcsolatot a partnerekkel, de így szinte értelmét veszíti az egész oldal maga. Az ugye sérti a szabályzatot, ha készít ugyanaz a személy még egy profilt? Vagy van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne visszaállítani az eredetire az adatvédelmi beállításokat? Előre is köszi szépen a segítséget: Egy fiatal, de ''kissé'' számítógép-analfabéta lány

2013. ápr. 20. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy olyan lehetoseged hogy fiok felfuggesztes es annak olyan opcioja hogy van egy masik felhasznalom
2013. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak felfüggesztette a fiókot, azt újra lehet aktiválni. Nézd meg az email-eidet hátha ott kaptál egy "visszavonó" levelet.

Vagy miután beléptél itt nézz körbe hátha mégis vissza lehet vonni a letiltást:

[link]

2013. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!