Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtók azok amik...

Milyen vírusirtók azok amik nagyon jók?

Figyelt kérdés
Kaspersky, AVG hova sorolhatóak?
2013. máj. 2. 20:56
 1/8 csacsi2 ***** válasza:

Kaspersky a legjobbak között van. Van egy független vírusírtó tesztoldal ha gondolod nézd át:

[link]

2013. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb vedelem.

Amik ki emelkedoek es fizetosek az a Kaspersky,Bitdefender,F secure,AVG IS,GData,Trusport...csak hogy parat emlitsek.

Ingyenesbe AVG free,Avast,Avira,Bitdefender free,Panda cloud..


Mind fugg a geped erosegetol es a penztarcadtol,mert tort,krekelt vedelemmel nem mesz semmire.

2013. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valóban a kaspersky az egyik legjobb
2013. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fizetősek: Kaspersky, Eset tűzfalas védelmek.

Ingyenes: Comodo Internet Security.

2013. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kaspersky,Bitdefender,Gdata,Avira..ezek elég jól megfogják a virusokat..az avg?hááááát..az is megteszi,ha nem töltögetsz meggondolatlanul le,de inkább az előbb felsoroltakat ajánlaném vélemény és teszt alapján is :)
2013. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát mi számít meggondolatlannak. :)

Elég sokat szoktam mostanában kalózkodni.

2013. máj. 3. 17:05
 7/8 csacsi2 ***** válasza:

Én is...Eset Smart Security 6 -ot használom, azóta nincs vírusom. Vírusírtót ne buheráld, maradj a szériaszámoknál!

Lényeges az adatbázis rendszeres frissítése és hogy onnan frissítsen ami hivatalos!

A meggondolatlan azt jelenti, hogy letöltöd, bejelez, kikapcsolod! Illetve, ha tudod, hogy gyanús akkor is klikkelsz. ActiveX vezérlők tudnak érdekesen viselkedni a böngészőkben.

2013. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security 6 én már mindet de tényleg mindet kipróbáltam ez a legjobb!
2013. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!