Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kezdő felhasználóként az Eset...

Kezdő felhasználóként az Eset Smart Securityt hogyan állítsam be, illetve milyen progikat telepítsek még mellé, a biztonságért? A gép karbantartását hogyan végezzem? Esetleg olcsó/ingyenes vírusirtó ami jó?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 20:28
 1/8 hypno ***** válasza:

Az ESS jó. Nem kell mellé más.

Hagyd tanuló módban. Kezdetben sokat kérdez, de azután jó lesz.

Az alapértemezett beállítások bőven megfelelnek.

2013. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan kell beállítani?egyéb karbantartás.segítsetek, mert ez az első laptopom.
2013. máj. 26. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Megvetted hozzá a licenszkódot? Egy évre szoktam megvenni, mert FIZETŐS. A 30 napos próbaváltozatán tanulhatod meg a beállításokat. Ez a honlapja és segítenek.

[link]

[link]

2013. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
majd megveszem, ha lejár a próba. de addig szétnézek, hátha van jobb.
2013. máj. 26. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobbat nem találsz, nekem kiválóan bevált. A konfigurálásban segítenek, írjál nekik. A tűzfala kőkemény, nem enged be fertőzést.
2013. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó ezen felröhögtem.

ESET 6 középmezőnybe van,ha ezt mondani lehet,mostani tesztek alapján.

Kérdező jobbat találhatsz de függ a géped paramétereitől is.

Kaspersky,Bitdefender,AVG IS,G-Data stb mind jobbak mint az ESET Termék és megbízható helyen olcsobbak is!

prohardver fórumba érdeklődj ott segítenek.


Ha ESET kell,akkor ott a magazinos kód. SG fórumba mindig beírja az aktuálist,azzal elregisztrálsz ESET oldalán azt kapod az 1 vagy 2 havi kódot,és végig így kell csinálni,1percet kilehet bírni havonta és akkor nem kell egybe megvenned 1évre!

2013. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még valami,a híres Ukash (rendőrségi vírust) is be engedi az ESET,annyira Kőkemény szegényke...


Csak szimpla otthoni használatra elegendő,de aki összevissza jár a netten és pluszba kattog ide oda annak nem ajánlott...

2013. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: érdekes, nekem is Eset Smart Security6 van a gépemen, de valódi vásárolt licenszkóddal, nem hagytam meg a gyári beállításokat, erősebb lett. Nem valamiféle neten buherált hamis vacakkal használom, azoknak soha nem működik normálisan a tűzfala. Érdekes módon NEM kaptam Ukash vírust, pedig én is letöltök, nézek videókat és még játszok is (van benne Játékos üzemmód is).
2013. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!