Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ingyenes vagy olcsó (max.13...

Ingyenes vagy olcsó (max.13 ezer/év) biztonsági program kombináció laptopra?

Figyelt kérdés
Egy Asus laptopra és egy Asus Notebookra kellene. Mindkettő Win7 fut. A kettő gépre nem szeretnék évi 13 ezernél többet költeni. Teljes leírást kérnék(honnan lehet letölteni stb.).Köszönöm.

2013. máj. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A legújabb G Data most nagyon menő, legalábbis a G Data 2014 Internet Security. Amit tudnod kell róla, kicsivel meghaladja a keretedet, 14550 Forint, de szerintem simán megéri, egyrészt azért, mert 3 PC-re is felpakolhatod, másrészt:


Én még ilyen jól összerakott, kényelmes (nagyon nagy szó) vírusirtót és tűzfalat nem pipáltam.


Gyakorlatilag feltelepítetted és minden tökéletesen van optimalizálva, a tűzfal is nagyon barátságon, könnyen és megbízhatóan működik, gyakorlatilag hozzá se kell nyúlnod, végzi a dolgát.

Maximum jelszavat állítasz be.


Németek csinálják, látszik is rajta. A felhasználó felület nagyon letisztult, könnyen kezelhető, mindent megtalálsz rajta, egyáltalán nem bonyolult de ez nem megy hatékonyság kárára.


Kiemelkedően magas észlelési arány.

Szóval biztonságos, zökkenőmentesen működik, mindent betudsz állítani és mellette könnyen kezelhető is.


Nem felhő alapú, hanem dupla motoros.

Mindent alapból optimalizál, standard védelmet nyújt, ha neked túl lelassítani a gépedet, akkor tudod állítani, hogy hány motort használjon, illetve mikor használja.


De zökkenőmentes és alap beállításokon is tökéletes védelmet ad és alig lassítja a rendszert.

Futás közben észre se veszed, hogy ott lenne, maximum frissítéseknél.

Minden órában automatikusan frissít.


Hátránya, hogy angol nyelvű a 2014, még.

Illetve mivel nem felhő alapú, hanem dupla motoros, ezért nem real-time kapja a frissítéseket, hanem óránként, de ez egyáltalán ne zavarjon. A dupla motor jól teszi a dolgát, illetve ott van mellette a tűzfal, azt az 1 órát ki lehet bírni.


Én egyszer kipróbáltam, sosem nézek vissza többire. Avastom volt sokáig, utána AVG, Avira!, Comodo, Viper, ESETem is volt, nagyon sokat kipróbáltam, de ez mindent visz, a letisztultságával és a dupla motorával, illetve CloseGap technológiájával (egyfajta hibrid védelmet nyújt)


[link]

2013. máj. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A CloseGap-ről amit használ kicsit részletesebben:


[link]

2013. máj. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
AVG Internet Security 2013.Belefér a keretedbe. [link]
2013. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!