Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol lehet azt megnézni, ki mi...

Hol lehet azt megnézni, ki mi csinált a gépen, ha egyeltalán lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, win 7 ultimate 64 bites rendszerem van, és azt szeretném megnézni miket csináltam a gépen . Tehát mondjuk xy-kor , megnyitottam a "zene" mappát. Meg ilyeneket. Ez lehetséges ? ezügyben még nem állítgattam semmit a gépen. Nagyon köszi előre is.

2013. jún. 2. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Eseménynaplóban vélhetően
2013. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem állítottál be semmi, akkor sehogy. Vannak naplózó progik, amik rögzítenek ilyesmiket is, mint a zene indítás v. mappák megnyitása. Ugyanakkor ha ezt mások megfigyelésére akarod használni, az törvénybe ütközik.
2013. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnyitottam, de nem találtam ilyen információkat. Valaki más segítene?
2013. jún. 2. 15:56
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre hogy posztoltál, nem, nem akarok mást megfigyelni. Saját magamat akarom,hogy miket csináltam a gépen, csak kíváncsiságból. Ilyen progit meg tudnál nevezni?


És amit eddig csináltam, azt már akkor semmiképp se láthatom ? Csak azokat amiket akkor csináltam amikor a program már fel volt rakva ?

2013. jún. 2. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, a program telepítésétől fogod tudni logolni a dolgokat. Ajánlani nem tudok, én is Google-t használnék a keresésre. Mondjuk windows activity logger v. hasonló kifejezéssel.
2013. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!