Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Avast-om azt írja amikor...

Az Avast-om azt írja amikor belépnék a facebookon az üzenetekbe, hogy trójai program blokkolva. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Avast script védelem blokkolt egy fenyegetést. További művelet nem szükséges.

De mit lehet ezzel csinálni? nem tudok belelépni az üzenetekbe.

Még ezt írja a details-nél:

URL: [link]

Process: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox...

Infection: JS:Agent-BWQ [Trj]


2013. jún. 5. 13:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Vagy központi a hiba, vagy egyforma vírust nyeltünk be. :((( Kb. fél órája próbálom elolvasni az üzeneteimet és ugyanezt írja nekem is, épp most akartam feltenni itt a kérdést.:(
2013. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Dettó, ugyanez a problémám van... :D

avast gyors tesztet lefuttattam a gépemen, nem talált semmit. Légyszi, aki ért hozzá adjon instrukciót a megoldáshoz! :)

2013. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor remélem központi és átmeneti hiba, és a facebook megoldja.
2013. jún. 5. 13:31
 4/14 anonim válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, fejlemény: avast böngésző takarítóját lefuttattam, majd a google chrome -én ezt használom főként- böngésző alapértelmezett beállításainak visszaállítására mentem és most már meg tudom nyitni az üzeneteimet.
2013. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi! na akkor ha nem javul meg, akkor én is ezt fogom csinálni
2013. jún. 5. 13:40
 6/14 anonim válasza:

Kérdező, neked sikerült? Az első vagyok, végigcsináltam, amit a 2. válaszoló javasolt, de nekem sajnos nem működik.:(((

Attól félek, valami vírust nyelt be a gépem, de gőzöm sincs, mi lehet az.

2013. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én is végigcsináltam, de nem történt semmi. Most át tértem én is a google chrome-ra, mert a firefoxommal nem tudok mit kezdeni, nem jeleníti meg az üzeneteket. A chrome viszont jó, ott nem jelentkezik a hiba.
2013. jún. 5. 14:47
 8/14 anonim válasza:
Lehet, hogy nekem is telepíteni kéne. Nekem csak a firefox és az explorer van fent. Egy számteches ismerősöm azt írta, töröljem le az avastot...
2013. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, lehet egy avast törlés és újra telepítés segíthet a dolgon. Vagy ha nincs kedved hozzá, próbáld ki a chrome-ot, nem rossz amúgy.
2013. jún. 5. 15:03
 10/14 anonim válasza:
Ismerősöm (amúgy infotanár, azért kerestem meg) is szenved a dologtól, neki Chrome-ja van.
2013. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!