Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez vírus lenne? Ma bekapcsolta...

Friccy kérdése:

Ez vírus lenne? Ma bekapcsoltam a gépem és ezt írta ki: Veriffyng DMI Pool data.. Intel (R) Boot agent GE v1.2.10 PXE-E61: Media test failture check cable PXE-MOF: Exiting Intel Boot Agent. DISK BOOT FAILTURE, INSERT SYSTEM DISC AND PRESS ENTER

Figyelt kérdés
A merevlemezzel nincs baj mert a piros led világít próbáltam belerakni egy másikat is de semmi hogy tudnám megoldani a problemet?

2013. jún. 16. 13:06
 1/6 anonim válasza:
csinálj a merevlemezedről mentést! minderől! utána windows teleőítő lemezzel (behelyezett erdeti winchesterel amin az op.rendszer van) futtass le egy boot javítást ésvalószínűleg oké lesz. ha nem akkor látatlanban nem tudok segíteni
2013. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gulyasarni66 ***** válasza:

Nem vírus, már nekem is írta ezt

Ha win XP akkor pedig a bootolással van baj.


DISK BOOT FAILTURE, INSERT SYSTEM DISC AND PRESS ENTER

Magyarul: Lemez Indítás sikertelen , rakja be a lemezt és nyomjon entert.


Lépj be a BIOSBA, ott menj a bootra és válaszd ki a merevlemez vagy annak az eszköznek a nevét amin a windows van. http://www.youtube.com/watch?v=63JztirAJFI

2013. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez gyors volt köszi mindjárt kipróbálom és szolok h működik-e
2013. jún. 16. 13:24
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló az első dolgom volt amit te írtál de nem megy vagy ma vagy holnap átmegyek haveromhoz és elkérem a telepítő cd t amivel telepítettük bebootolok róla mentek és megpróbálom a javítást
2013. jún. 16. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A master boot record is megsérülhetett. Remélem, hogy azon a meghajtón adatot nem tárolsz, csak a rendszer van. XP alatt javító telepítés esetén, illetve boot és mbr fix esetén nekem volt már rá példa, hogy elszállt az egész cucc.
2013. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gulyasarni66 ***** válasza:
Ha nem jo akkor vagy meghibasodott a vinyo vagy a windows.
2013. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!