Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Körülbelül hányszor kéne...

BERTALAN11 kérdése:

Körülbelül hányszor kéne kitakarítani a laptopomat?

Figyelt kérdés
Meg van majdnem 2 éve és haverom kérdezte mikor takarítottam ki utoljára a laptopot én azt mondtam nem takarítottam még ki ő meg azt mondta hogy ha nem takarítom akkor az tuti fix hogy kisül a géped...
2013. jún. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A hely tisztaságától függ. Én évente takarítom, két éve van meg.
2013. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ~10 év után sem takarítottuk még ki egyszer sem, és mégsem kapcsol ki állandóan túlmelegedés miatt - de nem is csincsilla pokrócon használjuk, hanem asztalon. Szal az attól is függ...
2013. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És szétszedni nagyon nehéz hogy egy kicsit kitakarítsam pár részét?

Igazából lehet nincs is rá szükség mert eddig egyszer se melegedett túl hogy kikapcsoljon.

2013. jún. 18. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát erről van szó!

Mocsokban, v. szöszös helyen használod? Van túlmelegedési probléma vele? Kikapcsolgat magától? Ha nem, akkor ráér még a dolog.

Amúgy laptoptól függ, hogy hogy kell szétszedni, és az újabbakat talán vmivel egyszerűbb.


Nézd meg a kezeddel oldalt a rácsnál, hogy mennyire fújja ki a levegőt, és abból is leszűrhető, hogy pl. a hűtése jó-e!

2013. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gép honlapján manuals/service manual...valami ilyesmit keress. Milyen márka?
2013. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Asus
2013. jún. 20. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Magadtol ne kiserletezz ezzel szerintem. :)
2013. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!