Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen szünetmentesítőt...

Milyen szünetmentesítőt érdemes használni áramkimaradás sorozatos jelenlététének kivédése végett?

Figyelt kérdés
Nem akarok mindenáron tápot cserélni,hallottam valamiféle elosztóról,ami olcsóbb is,és ugyanúgy védi a gépemet a hirtelen ingadozástól ill. áramkimaradástól.
2008. jún. 22. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tápot nem kell cserélned, hanem szünetmentes tápot kell venned. Ezekből sokféle van, minél tovább bírják áramszünet esetén, ill. minél több védelem van beleépítve úgy nő az áruk. Nézd át őket itt: [link]
2008. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,megnéztem a linket,sok mindent találtam,remek!:)
2008. jún. 22. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljese tartozik ide, de Én kazánházba is ajánlanám, ugyanis vannak városok ahol nagyon sokat ingadozik az áram, és ezért leállnak a kazánok, folyton reset-elni kell. :)
2009. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!