Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy magasabb felhasználói szinten tudjak telepíteni egy játékot?

Figyelt kérdés

letöltöttem egy játékot (The Witcher) iso. képfájlos tehát hozzáadtam a daemon tools-hoz , ki is jön , hogy telepítés...és hogy válasszak mappát, megtettem de nem kezdi el a telepítést mert azt írja, hogy magasabb felhasználói szint szükséges ehhez a művelethez.

Azt tudom, hogy úgy kéne elindítani, hogy jobb klikk futtatás rendszergazdaként, de ilyen opció most nincs vagy ha van is nem találom... Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni! :D



2013. jún. 28. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a fiók típusom rendszergazda
2013. jún. 28. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
ott kell annak lennie valahol!, jobb klikk az ikonra és ott kell lennie,de még azt is megpróbálhatod hogy xp sp2 módban futtatod!
2013. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha másként nem megy, próbáld meg azt, hogy a telepités idejére (vagy akár véglegesen) lehúzod az UAC-t minimumra :


Vezérlőpult -> Rendszer és biztonság -> Felhasználói fiókok felügyelete beállitásának módositása.


Kép : [link]



Sok sikert.

Üdv.

2013. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy menjen be fel kell crackelni.

Amit ír szerintem azért van mert letöltötted.

2013. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 harcosfiu10 válasza:

Velem is igy volt az Assasin s Creed-nél.

Csak jobb click a Cd ikonra megnyitás,megkeresed a setupot és futtatás rendszergazda ként

2014. jún. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is ez a gondom csak már win 11-el... az idők változnak de a gondok megmaradnak.. ha valaki tud segíteni írjon
2022. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!