Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon hogy lehet beállíta...

Facebookon hogy lehet beállítani, hogy ismeretlenek ne írhassanak nekem üzenetet?

Figyelt kérdés
Mármint hogy az adatlapomon nekik alapból ne jelenjen meg az, hogy üzenetküldés.
2013. jún. 28. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
beállítások menü. nem fogom belinkelni, 2 perces munka, szánd rá egyszer legalább az időt.
2013. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rászántam már kb. 1 órát, az istennek sehol sem találom..
2013. jún. 28. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

akkor ám legyen.


[link]

[link]

2013. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam.:D de itt mond már meg nekem, hogy melyik szempont jelenti azt, hogy "üzenet" szócska eltüntetése az adatlapomról?
2013. jún. 28. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
sehogy leginkább. ezt találtam, de ez esetünkben nem használható: [link]
2013. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kerestem most közben neten is, de csak ilyet találtam:


A „Mások így léphetnek veled kapcsolatba” menüpont alatt válaszd ki a „Ki küldhet neked a Facebook üzenetet” menüpontot, és állítsd be a következőt: Ismerősök


De nincs is ilyen menüpont..

2013. jún. 28. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
persze mert össze vissza variálnak mindent. így nem lehet lépést tartani a cikkekkel hogy ma timeline van holnap meg megint valami más. nem tudom, jó a kérdésed de passz.
2013. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem bírom ezt a sok változtatást, ami facebookon zajlik. Sosem találni semmit.. Mire az ember megszok egy dolgot, már meg is van változtatva.. Szóval.. :/ Azért köszi a segítséget.:)
2013. jún. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!