Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezen művelet végrehajtásához...

Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges. A mappa módosításához forduljon engedélyért a következőhöz Probléma?

Figyelt kérdés
Ezt a hiba üzenetet akkor dobja ki amikor ki akarok törölni 1 mappát a D: meghajtóról. elvileg rendszergazda vagyok,lehet hogy a D: meghajtón nem vagyok rendszergazda?

2013. júl. 4. 13:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem szerintem az lehet a gond hogy elállítgattad a jogokat a biztonság fülön
2013. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

a biztonságba csak azután babráltam miután nem engedte kitörölni. de így vissza emlékezve úgy történt ez a dolog,hogy újra lett téve a gép és úgy álítottam ba hogy csináljon egy windows.old mappát, amit átmásoltam (hátha kell valami) C ről D meghajtóra mikor már nemvolt elég hely a C-n. Egy idő után gondoltam hogy azokra a fájlokra nem lesz már szükség és ki akartam törölni, nem tudom milyen úton fogva valahogyan összekevertem a játékos mapámal és azóta nem bírom kitörölni az egyik játékom.

gondolom összekutyulódtak a wondolw.oldban lévő védett dolgok:S

2013. júl. 4. 14:30
 13/21 anonim ***** válasza:
de ha belépsz a winbe épített rendszergazdával annak van joga mindenhez, próbáld azzal akkor
2013. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
azt pontoson hogyan is kell? (nem vagyok jártas ebben)
2013. júl. 4. 14:34
 15/21 anonim ***** válasza:
nincs kedvem olyan sokat írni, tegyél fel egy teamviewert azt kitörlöm neked
2013. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
esetleg egy útmutató link?
2013. júl. 4. 14:38
 17/21 A kérdező kommentje:
[link] erre gondolsz?
2013. júl. 4. 14:40
 18/21 anonim ***** válasza:
aha
2013. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
esztis megcsináltam már de nem jó. bár nem tudom hogy számít-e de csak a harmadik lehetőség ment,mert az elsőnél a rendszereszközökben nem találtam Helyi felhasználók és csoportokat a másodikba meg nem hozott ki semmit a secpol.msc-re
2013. júl. 4. 14:45
 20/21 anonim válasza:
Kapcsold ki ideiglenesen a vírusírtót a törlés ideje erejéig (NOD32 személyes tapasztalat, AVG videón láttam)
2016. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!