Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Igaz hogy azok akik olyan...

Igaz hogy azok akik olyan Eset Smart Security kulcsot használnak amit sokan használnak még rajta kívül azzal sebezhetőbb a rendszer ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés
Olvastam néhány helyen hogy aki olyan Eset Smart Security Licenc-et használ amit más is használ pl neten keres egy egy éves kulcsot, hogy azok akik ezt használják nem kapnak olyan frissítéseket mint aki eredetit használ azaz sebezhetőbb a rendszer ezáltal. Ez igaz vagy csak valaki hülyeség?

2013. júl. 5. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiból nem igaz, hogy egy kulcsot csak egy ember használhat. A többinek nem is "legalizálja" a szoftverét, mert használt kulcsot adott meg, így frissíteni sem fogja a vírusírtót. Ha meg frissít akkor minden oké...
2013. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szóval ott áll vagy bukik a dolog hogy frissít e? és ha frissít azaz elfogadja a kulcsot akkor ugyan úgy megkapja aki használja a kulcsot mint aki megvette?
2013. júl. 5. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha frissít akkor oké. Kétlem, hogy többnek elfogadna egy kulcsot, mert akkor 100-an használnának egyet. Ezt a vírusírtó weboldala ki szokta szúrni...
2013. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hamis szerver lehet akár Kinában vagy másutt is, frissit ugyan egy ideig, de a valódi gyártó rendszerint letiltja.

Mivel az Eset Smart Security6 felhő alapú (folyamatos a kapcsolata a szerverével), a Behatolásvédelmi rendszere (Tűzfal és frissités) hamis kóddal le van tiltva, nem véd semmit. A védelmen nem szabad takarékoskodni.

2013. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor inkább megéri a havi ujságkódok mint egy olyan netről vadászott?....
2013. júl. 5. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is egy kulcsot használok gépeimen.

Egyébként meg lehet újságkulcsot is vadászni neten:))

2013. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen jól tudod kérdező.Egyeseknek is fel kellene nyitni a szemét,de hát..ő bajuk.Egyik válaszoló (4/7) is nagyon jól leírta a lényeget..

Vagy megveszed,vagy magazinos kóddal használod ami 1-2 havonta 1 perces regisztrálást vesz csak igénybe!

Itt mindig kiírják a jelenlegi reg.kódokat:

[link]

2013. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Allaris válasza:
Tudom, hogy pár hónappal csúszok a kérdés feltevéséhez képest, de én egyetemi licenszt használok. Az egyetem, ahova járok, kap egy csomó legális programot, amit a hallgatók letölthetnek, és a Nodos licensz az egyik ilyen. Évente kell megújítani, azt hiszem kb. minden év október/novemberében jár le, és mindenki ugyanazt használja.
2014. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett céges licensz.
2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem az Otthoni, hanem a Bussnes változat.
2014. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!