Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ellopták a Steam felhasználóm,...

Ellopták a Steam felhasználóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üzleteltem egy emberrel,pontosabban cseréltem,én elküldtem a steam felhasználóm,neki meg egy kódot kellet volna küldenie,de nem küldött,belépett steamembe,átváltoztatott mindent és lelépett... -.- Volt rajta 3 játék,de a fontosabb a Modern Warfare 3 és a Left 4 Dead 2. Na mindegy a lényeg az hogy hogyan szerezzem vissza? :S

2013. júl. 23. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendőrségen keresztül. Amit ő csinált az csalás.
2013. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rendőrségi feljelentés, meg esetleg írj a steam supportnak is.


De remélem tanultál ebből és többet nem teszel ilyen hülyeséget, hogy ismeretleneknek kiadod a jelszavadat.

2013. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Steam supportnak mondj el mindent
2013. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Steam felhasználási feltételeiben ott van, hogy nem adhatod el/cserélheted el valamire a saját steam felhasználódat. Tehát már kiesik az, hogy "üzleteltél".
2013. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Steam supportnak már 1 hete írtam,nem igazán reagáltak rá... De még a rendőrségnek sem tudom bejelenteni mert az oldalon még az email címe sincs kiírva... Jobban megkellett volna néznem kivel üzletelek... Azért nem néztem mert már párszor vásároltam azon az oldalon és úgyvoltam vele hogy csak nem vernek át
2013. júl. 23. 18:28
 6/7 Fantaloool ***** válasza:
valszeg sehogy, te adtad meg neki, nem lopta, max bannolják visza nem kapod, mivel cserélgetni illetve accot eladni is tilos ezért nem áldozat vagy
2013. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fantaloool ***** válasza:
ui. a rendőrség körberöhög ha ilyennel oda mész
2013. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!