Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom "megakadályozni"...

Hogyan tudom "megakadályozni" hogy a Windows ne frissítse magát állandóan leállításkor? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Amikor kikapcsolom a gépem akkor kiírja hogy "Az új frissítések telepítése, ne kapcsolja ki a gépet..." Oké értem én hogy frissíteni kell az alkalmazásokat, de amikor egyszer 165 frissítést kezdett el telepíteni, akkor azért néztem. Nem is tudtam hogy több mint 100 alkalmazás van a gépemen. Van hogy nem telepít semmit csak leáll normálisan. Tegnapelőtt pár frissítés volt és ma már 45 frissítést kezdett telepíteni... nem értem hogy van ez. Már beállítottam valahol hogy csak az én engedélyemmel telepíthet dolgokat, de ugyanúgy magától frissít. Aki tudna segíteni az írjon, előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 23. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

start-vezérlőpult-felügyeleti eszközök-szolgáltatások.

itt letiltod az automatikus frissítéseket és a biztonsági központot!

de figyelj hogy csak ezeket tiltsd le!utána már nem fog frissíteni!

2013. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jah igen ,ha valami még mindig nem világos írj privátot!
2013. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A biztonsági központot is tiltsam le? Az mit csinál pontosan?
2013. júl. 23. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
nehogy beírd a gugliba mert az is lehet hogy menne
2013. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akarod mondani hogy google-ba?
2013. júl. 23. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:

az fog neked szólni hogy frissítsd!

de nem tudom miért nem tudod beírni google-ba,vagy megcsinálni azt amit írtam!

2013. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én leirkálni biztos nem fogom amikor ott van minden csak rá kélne keresni
2013. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
21:55- ös ha te írtad 21:22 kor hogy, ha valami nem világos akkor nyugodtan írjak, akkor most meg miért mondogatod hogy te aztán nem fogsz segíteni, akkor nem kellett volna felajánlani a segítségedet ennyi. És ha nem tudtok normális válaszokat adni, kultúrált módon akkor menjetek máshova trollkodni.
2013. júl. 23. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Tört a Windows a gépeden?
2013. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tudok normális választ adni, de azt is írtam oda hogy privátot ! érted? írtál privátot? nem! akkor örülj hogy egyáltalán vissza néztem a kérdésedre!

másrészt meg ilyen egyszerű dolgokat meg lehet nézni a goggle-be is! nem kell lustálkodni,és hülyére venni a másikat!

2013. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!