Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom leállítani és...

Nem tudom leállítani és letörölni a fájlt, hogy kell? sürgős!

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékoz egy account kreátort,még hozzá a league of legendshez. exére rákattintottam és a fájl eltűnt. törölném le a mappáját de nem lehet.megnézem feladatkezelőbe és ott fut.leállítást kezdeményeztem de hozzáférés megtagadva. újraindítottam a gépet de utána is ment,és megy is. a cpu majd nem maxon fut miatta. vírusírtó nem jelzi vírusnak.rámentem hogy hol van a fájl és itt van:


C:\Users\Akos\AppData\Local\Temp\kNUP36pp


persze a mappában itt sincs semmi.


hogy tudom letörölni illetve leállítani a fáljt?nagyon irritáló hogy a gépet terheli :/



2013. júl. 31. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Unlocker nevű programot, ha nodod van, akkor valszeg kéretlen alkalmazást fog észlelni, ami egy toolbar, de az telepítésnél letilthatod, szal semmi para, mindenhol ezt ajánlják. Telepítés után katt rá, fájlt kiválasztod, majd azt h mit szeretnél vele tenni, majd ő mindent megcsinál amit kell és törli..reméljük :D
2013. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!