Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elakadtam a NTLDR hiba javítás...

Elakadtam a NTLDR hiba javítása közben. Rendszergazda jelszóval kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Letöröltem egy fájlt amit nem kellet volna és azt írja ki, hogy NTLDR hiba. Elkezdtem orvosolni a problémát és A telepítő lemezről javítottam, de egy helyen elakadtam, mert rendszergazda jelszót kér, amit nem tudok. A kérdésem az: Hogyan tudom ezt kijátszani, vagy megtudni a jelszót?
2013. aug. 4. 15:01
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Ha nem adtál meg annó telepítéskor rendszergazda jelszót, akkor csak egyszerűen entert kell ütni.
2013. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, valószínűleg nincs megadva a rendszergazda jelszó, úgy hogy csak üss entert. Amúgy ha nem sikerül javítani, akkor az OS telepítőlemezén megtalálod az NTLDR fájlt, csak simán másold fel a rendszermeghajtódra legkívülre.
2013. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk elég "alternativ módon" javítottam ki ezt a hibát:

bementem a suliba lemásolstam az egyik gépről a ntldr fájlt, majd linuxal bebootoltam és felmásoltam a gépre.

2013. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, de sajnos otthon akkor már elkezdték újratelepíteni mindent. Csomó zene,film,kép így odaveszett. Egy kicsit bosszantó, mert így nem is lett volna sok idő. De legalább tudom, hogy kell megcsinálni. Amúgy volt jelszó, csak nem tudtam mi.
2013. aug. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!