Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az elképzelhető hogy hivatalos...

Az elképzelhető hogy hivatalos windows frissítéstől omlik össze a rendszerem?

Figyelt kérdés

Egy féléve lett telepítve a Windows 7 Enterprisem persze nincs nekem ere pénzem így nem eredeti. Edig szinte tökéletesen működöt még lefagyás is alig volt (gémek közbe)De aztán tegnap mondom frissítem már le is szedtem 70frisítést (vagyis le szedte magának,persze azt nem ami kiszúrja hogy eredeti-e) A mai nap olyan történt ami még soha random beugrot a KÉK KÉPERNYŐ persze rögtön újta indítottam,mondom véletlen hiba csakhogy a mai nap folyamán ez 2szer megtörtént-ezért vissza fogom állítani a frissítés előtre(remélem segít)

Na most ténleg ijen bénák a Microsoftos pogramozók vagy mi a fene ez???



2013. aug. 4. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen előfordul nekem is többször volt ilyen .Nem ,általában nem a Microsoftnál rontják el hanem amikor feltelepül a gépredre ami alapból gondolom modositva lett többször valamit olyat irt felül és valami olyasmit nem amit kellet volna igy pl egy fájlba egy elérési ut változot ami pl neked már más volt megadva vagy bármi ilyesmi.Vagy esetleg nem nyomtad ki amikor frissitett a gépet ? Esetleg csökkentett modba be tudsz lépni ?
2013. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen és mint szoktam írni, nem kell csodálkozni a "kék képernyőn", amikor egy tört oprendszer alatt futtatsz egy tört játékot... :)
2013. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Gyerekes es buta kifogas, hogy "nincs penzem eredeti Windowsra".


Akkor ne futtass tort Windowst, hanem telepits egy stabil, megbizhato, ingyenes oprendszert.

2013. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A microsoft direkt készít hibás frissítéseket a tört szoftverekhez, szerintem.


Amúgy ha nincs pénzed enterprise-ra, miért nem veszel Home Premiumot? 24ezer Ft.

Vagy Ingyenes linux?

2013. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Érdemesebb inkább kikapcsolni az automatikus frissítést, mert többet árt, mint használ.
2013. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Frissitesek nelkul pedig a katasztrofa kategoriaba sorolhatjuk a Windowst. Oprendszernek mar nem neveznem.
2013. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Emberek ***** válasza:
63%

"Igen. Érdemesebb inkább kikapcsolni az automatikus frissítést, mert többet árt, mint használ."

ez így nem igaz! látszik, hogy nem értesz hozzá.

a microsoft azért készít frissítéseket, mert a rendszer amit elkészített közel sem tökéletes, mert emberek hozták létre. ezek teszik stabilabbá, biztonságosabbá a rendszert.


egyébként meg kedves kérdező! minek is neked enterprise? azt a legbonyolultabb aktiválni (kms szerver kell hozzá). vagy vegyél eredetit max 35 ezerért, vagy szedj le torrentről, egyéb helyről, és loaderrel aktiváld (de ezt a törvény bünteti!)

2013. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem automatikus csak mondom frissítem már,sajnos viszaálítási pontom is csak a frisítések 50% feltelepítésekor volt azért reménykedek hogy a maradék 50%vol a hiba(azért mer 2 alkalomal áltam neki nem egyszere telepítettem az összesett hanem elösször csak a felét aztán a másik felét)
2013. aug. 4. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"ez így nem igaz! látszik, hogy nem értesz hozzá.

a microsoft azért készít frissítéseket, mert a rendszer amit elkészített közel sem tökéletes, mert emberek hozták létre. ezek teszik stabilabbá, biztonságosabbá a rendszert."

Informatikus vagyok, így nem mondanám, h nem értek hozzá. Igaz, h ezért készítenek frissítéseket, viszont a windóz azokkal együtt is nagyon messze áll a tökéletestől. Ha van egy jó vírusirtó-tűzfal kombód, ami viszont naponta frissül, akkor nem igazán lehet bajod amiatt, h nincs frissítve a rendszer. Nekem évek óta nem kellett újrahúznom a win7-et, pedig sose frissült. Ha egyszer mégis összeszarná magát emiatt, még mindig jobban jártam, mintha évente 3x újra kéne raknom a frissítések miatt.

2013. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha eltávolítom a frisítéseket az segít??
2013. aug. 4. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!