Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek vírusos a program...

Szerintetek vírusos a program ha az egyik gépen az avast nem a másik gépen meg az AVG vírusosnak találja?

Figyelt kérdés
Mert hallottam ilyeneket hogy az AVG mindenről azt hiszi hogy vírus.
2013. aug. 7. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

elvileg az egyik legbiztosabb modszer ,ha megveszed hivatalos helyrol..ingyenes progik eseteben egy megbizhato letoltoportalt kell keresni(google)


fizetos progik eseteben a bizonytalan forras , bizonytalan mukodest eredmenyezhet....nem biztos ,hogy virusos ..de lehet ,hogy igen ...ez az ingyenesseg kockazata

2013. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ellenőrizd át itt


[link]


mindenesetre meg jegyzem hogy nekem az avast majdnem minden vírust be engedett ezért ki is dobtam a gépről..én inkább az avg-nek hinnék

2013. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy fizetős program amit a kresz tanáromtól kaptam 1000 forintért. Mindenkinek odaadja a csoportban aki kéri.
2013. aug. 7. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdés milyen "vírus"

Mert van ami csak a nem legális forrásra utal.

2013. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt futtasd le: [link]
2013. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!