Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mások be tudnak lépni a...

Mások be tudnak lépni a gépembe hogy nem veszem észre meg a kamerát is be tudják kapcsolni?

Figyelt kérdés
laptopom van, mostanábba azt vettem észre hogy a camera melleti vaku be szokott kapcsolni be kapcsol 10 percig kb müködik utána vissza ki kapcsol
2013. aug. 14. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak Keyloggerek, amik ki vannak bővítve olyan funkciókkal, hogy teljes hozzáférése lesz a gépeden tárolt fileokhoz, és igen a kamerába is bele nézhet, de ehhez az kell, hogy valakinek oda add a gépet, aki rá telepíti a programot, amíg te nem figyelsz.
2013. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anti paladin ***** válasza:
Nem kell odaülnie a gép elé a támadónak, pl. email csatolmánya is lehet a fertőző fájl ami telepíti magát megnyitáskor.
2013. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

réggeben az egyik haveromnak meg engedtem hogy be le nyuljon

a Team viewer programmal evvel a programmal meg lehet csinálni?

2013. aug. 14. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
A TV-nek folyamatosan online-nak kellene lennie + látnád, ahogy mozgatja az egeret stb... A keyloggert nem is látod a gépen, olyan mintha nem is lenne.
2013. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anti paladin ***** válasza:
Team Viewer-rel megoldható, hogy a haverod megpróbálja rendbetenni a vasat ha tudja mit csinál. Érdemes megpróbálni, legrosszabb esetben nem oldja meg a gondod de ha mégis sikerül neki, nem kell fizetned x összeget valami szakinak a segítségéért.
2013. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát a haverom nem valami gép zseni!!
2013. aug. 14. 12:04
 7/8 anti paladin ***** válasza:
Akkor rakj fel valami vírusírtót (én pandát használtam amíg kellett) és ellenőrizd vele a gépet. Ha utána is csinálja és nem akarsz/tudsz fizetni valami hozzáértőnek, mehet egy teljes win reinstall neki, általában megoldja a gondot.
2013. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha értem és köszi!!
2013. aug. 14. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!