Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan távolíthatom el a...

Hogyan távolíthatom el a jelszót a gépről?

Figyelt kérdés

Windows 8-am van, a gépet levédtem jelszóval és amikor meguntam a folytonos beírogatást el akartam távolítani a jelszót de nem tudtam hogyan kell.

Az xp volt olyan lehetőség h ''jelszó eltávolítása'' vagy ilyesmi, de ezen nem találtam olyat. Tudtok segíteni?



2013. aug. 24. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
De itt is ugyanúgy van. Vezérlőpult, felhasználók, és jelszó modosítása/eltávolítása. Itt melóhelyemen win2000 van, (ősidők rulez), így nem tudom pontosan az elérési útvonalat, de kb. ezt kell követned. Ha nem vagy digitális analfabéta, menni fog. :)
2013. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindent úgy csináltam ahogy mondtad, és úgy is történt minden, de nem találtam olyan funkciót h jelszó eltávolítása csak olyan van h módosítása.
2013. aug. 24. 12:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom de azért köszönöm a válaszodat!
2013. aug. 24. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Azon belül, akkor. :) Szívesen, remélem azért ért valamit a fáradtságom.
2013. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!