Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a facebook fiókomat?

Feltörték a facebook fiókomat?

Figyelt kérdés
Két értesítést kaptam az e-mail címemre a facebook-ról, melyben gratulálnak h új oldalt hoztam létre. A linkeket nem követtem, facebook fiókomba belépve 2 oldal is létre lett hozva a nevemmel (különböző kombinációban), az egyikhez a jelenlegi profilképem is párosította. Külön érdekes, h a fiókomba való belépés megegyezik a 2. üzenet érkezésével, de ekkor nem is tartózkodtam itthon. A 2. üzenetben a linkek is azt jelzik (lilák), mintha rákattintottam volna. Jelszó csere és az oldalak törlése megvolt, csak érdekelne, h tapasztaltatok-e hasonlót? Érdemes-e jelenteni?
2013. aug. 25. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
hiába jelented,nem csinálnak vele semmit...változtasd legalább havonta a jelszót és használj benne speciális karaktereket is és kapcsold be a telefonos hitelesítést is..igy nehezebb a facebookot fel törni
2013. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a saját gépeden lépett be valaki, mert automatikus bejelentkezést használsz vagy a jelszót jegyeztetted meg. A meglátogatott link ugyanis egyértelműen erre utal.
2013. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!