Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan deríthetem ki vagy...

Hogyan deríthetem ki vagy változtathatom meg a wifi jelszavamat?

Figyelt kérdés
Wimax mikrohullámú internetem van. Kaptam hozzá egy huawei echolife bm635 típusú routert, amiből egy zsinór megy a gépembe, és szórja a wifit is. Új telefonom van és nem tudok vele csatlakozni a wifire, mert elfelejtettem a jelszót. Mit tegyek?
2013. szept. 1. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

WirelessKeyView szoftverrel meg tudod nézni a Windows által megjegyzett WLAN hálózatok jelszavait:

[link]

2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gépem nem wifiről működik, szval sztem ott nincs megjegyezve a jelszó. én a telefonom akarok csatlakozni, a gépemen van internet
2013. szept. 1. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Te is meg tudod változtatni a jelszavat. Találtam egy honlapot:

[link]


itt a routeredről írd be a böngészőbe ezt:192.168.1.1

majd fog kérni egy felhasználó nevet meg egy jelszót, valószínűleg a felhasználó név és a jelszó ez lesz:##blank

Ha nem akkor nézz körül azon a honlapon amit belinkeltem és próbálgass... Keres olyant,hogy wireless security vagy azt,hogy Wireless Settings ott. Ott majd meg fogod tudni változtatni a jelszavadat.

2013. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!