Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Adott egy vadi új laptop, egy...

Adott egy vadi új laptop, egy telepített win8-al. ( telepítő lemez nélkül) Hogyan tudok az oprendszerről egy telepítőlemezt készíteni, hogy a későbbiekben meglegyen? A gépre win7-et akarok telepíteni.

Figyelt kérdés

A gépre win7-et akarok telepíteni.

Valami egyszerű megoldás, ha létezik.



#Windows 8 #oprendszerről telepítő lemez
2013. szept. 3. 22:23
1 2
 1/17 anonim válasza:

Keresd meg a Windows nevű mappát kb.14-15gb és valamire rakd rá

Ha legközelebb fel akarod rakni valamire akkor a laptop alján van a kódja

Amúgy az én személyes véleményem szerint ha hozzászoksz a windows 8-hoz akkor nem akarsz uj op.rendszert rárakni :)

2013. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én lemezképet csinálnék. :) Magával a Windows mappával nem érsz sokat, mert a boot infókat nem tartalmazza.
2013. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem kell belőle ISO fáljt készíteni és úgy egy lemezre kiírni? MAgából a windows mappából, hogyan lesz telepítő lemez. Sajna nem vagyok egy nagy mágus. Én szivesen használnám,de nem az enyém, egy idősebb hölgyé lesz és a kályhától indul, szóval a win8 nem jó a tanuláshoz.
2013. szept. 3. 22:30
 4/17 A kérdező kommentje:
Lemezképet az egész gépről? Úgy értem minden meghajtóról cakli-pakli?
2013. szept. 3. 22:31
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
igazából a microsoft honlapjáról le lehet tölteni ingyen...
2013. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy irtsd ki mindenféle biztonsági másolat nélkül. Közel nulla az esélye, hogy valaha is vissza akarnád tenni, de ha mégis, még ráérsz akkor telepítőt keresni hozzá. (Egyébként MDL fórumon mindig találsz.) A kulccsal ne foglalkozz, mert win8-nál hardveresen tárolva van az UEFI egy részében, maga a win8 telepítésnél nem is kér kulcsot ilyen gépeken.
2013. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tehetem, mert nem az enyém. A gépre is csak ezzel az op-pal él a garancia, szóval jó lenne, ha meglenne, de amúgy ...igen...
2013. szept. 3. 22:41
 9/17 anonim ***** válasza:

"Lemezképet az egész gépről? Úgy értem minden meghajtóról cakli-pakli?"

Miért, hány meghajtód van? :D Csak a Win8-asról kell, a többin nincs Win8.


#5: Ezt gondold át újra. :D

2013. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Bár mint írtam is, nem vagyok egy nagy mágus, ezért is kértem segítséget. :) De, ha valaki nem tud, akkor ne töltse velem fölöslegesen az idejét. :D
2013. szept. 3. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!