Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha az avast nem nyújt már...

Ha az avast nem nyújt már védelmet, akkor netre csatlakozva feltörhetik a gépem? Mert délelött kikapcsoltam, most este ültem le megint és már át volt állítva a kezdőoldal

Figyelt kérdés

Mert délelött kikapcsoltam, most este ültem le megint és már át volt állítva a kezdőoldal-- ez nem először van már.

A másik meg, hogy FB-on olyan írogat, aki év elején írt és sokat kérdez, olyat is ami nem tartozik rá. Végül pedig egyes üzenetek sikertelen üzenetnek lesznek jelezve. Mit kéne tennem? Avasthoz hol van codec és hogy telepítsem?



2013. szept. 4. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

"Avasthoz hol van codec" - huhh ez meredek :-)


Milyen kezdőlapot "állítanak be"? Csak nem valami Delta Search nevűt?

2013. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De, a Delta Search -öt. És bocs, ha helytelen a kérdés, hiába kerestem hozzá a neten olyat, ami az avast mindig biztonságossá teszi (ha nem codecnek hivják akkor sorry), nem értek hozzá

És hogy kell a beállításokban visszaállítani a google.com-ra, mert megcsináltam, és mégsem véglegesíti.

2013. szept. 4. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy sunyiba települő kis erőszakos program teszi. Csupán azt kell eltávolítanod.

Vezérlőpult > Programok telepítése és eltávolítása

Delta Search Toolbart töröld és a Browser Defender nevű programot is, ha fent van. Aztán elvileg vissza tudod állítani a google.com-ot.

Teleptettél mostanában valami programot és azzal települt fel. Elég gyakori jelenség itt a gyakorikerdesek.hu-n.

2013. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Delta nincs ott, csak a Defender, azt törlöm, köszi
2013. szept. 4. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Adobe Acrobattal akart települni (és hazavágni az összes böngészőt) ez a toolbar (Win32/Toolbar Widgi). A böngészőbe beépülő pluginban volt. Szerencsére az ESET azonnal lecsapott rá és karanténba tette. Semmiféle jelzés nem volt, nem kérdezett rá, akarom-e telepíteni vagy sem.
2013. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!