Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan jöhet be a gépre...

Hogyan jöhet be a gépre fertőzés, amikor a Mozilla Firefox frissült és felajánlotta az Adobe Flash Player frissitését?

Figyelt kérdés
Kémprogram irtó szerint Spyware Nuker magas kockázatú féreg jutott be az állandó védelmen(!) keresztül. Firefox hamis oldalra irányította a frissitést? Gratula az Adobe cégnek.
2009. nov. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha és mi az állandó védelmed? én meg gratula redmondnak.használj linuxot,és nem lesznek ilyen gondjaid.(magánvélemény)
2009. nov. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen védelmed van? Lehet vaklárma is. A Symantec szerint a Spyware Nuker egy alacsony kockázatú adware.
2009. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NOD és Spyware Terminator. Ez utóbbi jelezte.
2009. nov. 4. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdéses állományt rakd fel a Virustotal.com-ra, hogy a többi vírusirtó mit mond rá.
2009. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézettem, Virsutotal szerint nem veszélyes, de a Spyware Terminator karanténjából töröltem.
2009. nov. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!