Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen emberekből lesz hacker?

Milyen emberekből lesz hacker?

Figyelt kérdés
Tehát milyen képzettségét használja fel oldalak feltörésével,és miért lesz az?

2013. szept. 8. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Mert egy élettelen pattanásos hülye gyerek akinek nincs más dolga.
2013. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle számítógépes tudást fel lehet erre használni,az,hogy sikerül-e feltörni az oldalakat,az kérdéses.Véleményem szerint azárt lesz valaki hacker,mert egyrészt tehetsége van hozzá,másrészt kíváncsi,harmadrészt pedig nem elég neki a saját élete,hanem a máséba is turkálnia kell.Nem állítom azonban azt,hogy minden hacker rossz ember,mert ez nem így van!Viszont fontos tudni,hogy a hackerkedés nem olyan jó szórakozás,főleg,hogyha rajtakap valaki,és esetlegesen feljelent.Én nem vagyok hacker,sosem voltam az,de egypárszor érdekelt volna,hogy ki mit irogat rólam,vagy éppen egy másik adott személlyel.Ezek persze később nagyjából kitudódtak.
2013. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hacker azokból lesz akik NAGYON értenek valamihez :) sokan azzal indítanak, hogy "hogyan lehetek hacker?", de a dolgot a rossz oldalán fogják meg. ha valamihez - mondjuk egy programnyelvhez - magas szinten értenek akkor tudják, hogy mik a gyengéi, ismerik, hogy mit szoktak elrontani, és tudják, hogy oda érdemes figyelni.

hacker tehát szerintem többnyire a legjobb szakemberekből lesz.

2013. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azokból lesz jó hacker akik érdeklődnek a dolgok működése iránt, akik szeretnek mindent végig boncolgatni nem azért, mert kárt akarnak csinálni, csak pusztán a pontos működés érdekli őket.


Ismeretből pedig elég sok dolog kell, a webes dolgokhoz első körben erős hálózati ismeretek és programozási ismeretek kellenek.


Bővebb elírás: [link]

Csak megjegyzem, hogy ténylegez a leírás áll a legközelebb a valósághoz nem a sok média hülyeség.

2013. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!