Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A firefox eltünt a gépről,...

Derfer kérdése:

A firefox eltünt a gépről, hiba üzenet:Hiányzó profil - nem tölthető le, hiányzik vagy nem érhető el. Ezt sikerült megoldani, de eltünt az összes könyvjelző és az elmentett jelszavak. Van rá mód, ezeket "elővarázsolni"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 23:16
 1/1 Relatyvity válasza:
Alapvetően úgy néz ki a dolog hogy (nem okoskodni szeretnék) de a gép a te irányításod alatt van. Hogy miért tűnhetett el róla a firefox azt nem tudom de nyilvánvalóan nem a windows dönt úgy hogy :"hmm hát ez a róka nekem nem tetszik nesze neked uninstall" hanem valami más oka van. Na de hogy a kérdésre is válasz legyen sok számítógépkarbantartó szoftver kínál backup lehetőséget.Szerencsémre nem volt még a tiédhez hasonló problémám de file-okat nagyon szépen vissza lehet vele szedni. Én tune up 2012-t használok de biztosan van más kifejezetten backup program------> google a barátod nézz utána.É még valami egy ideje leszoktam a mozzilláról.Az új patch óta nem olyan stabil és crash-el nagyrészt a shockwave plug-in miatt.Javaslom a chromot és a jelszavakat pedig egy erre specializált mesterjelszóval védett programban amihez a használtaktól teljesen eltérő jelszót válassz. Remélem segítettem. Nem ismerem annyira firefoxot de még azt meg lehet próbálni hogy C/Programfiles/mozilla firefox mappában körülnézel hátha a könyvjelzőid legalább ott lesznek mert szerintem a jelszavakat a központi szervereken tárolják.
2013. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!