Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudom, hogy már többen megkérd...

Tudom, hogy már többen megkérdezték, de. Mit csináljak ebben a helyzetben? Pendrive-on parancsikonok lettek a mappákból.

Figyelt kérdés
Próbáltam a rejtett mappákat megjeleníteni, de ha csak mondjuk egy zeneszám van a pendrive-on, akkor azt is parancsikonná "varázsolja", és nem mutat semmi mást. A Malwarebytes Anti-Malware lefutott, amit talált, töröltem, de ugyanúgy fertőz a gépem mindent, továbbra is. Az Avira sem talált semmit, a TFC is lement, utána is ugyanez. Nagyon kellemetlen ez, mert csomó mindent meg kéne csinálnom, filmeket vágnom, stb, és nem tudok beletenni semmit, se külső vinyót, se memóriakártyát, mert mindent fertőz. Van valakinek valami más megoldása? Sürgős lenne, és nagyon megköszönném...

2013. szept. 30. 00:03
 1/4 Mr. V. ***** válasza:
Combofix és AdwCleaner egymás utáni lefuttatása.
2013. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanaz maradt a probléma. Az első program egyébként sem csinált semmit azon kívül, hogy megtalált pár férget. Freeware létére csak akkor lett volna hajlandó kitörölni őket, ha fizetek.
2013. szept. 30. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Makróvírus lesz

[link]

2014. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
format
2014. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!