Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egyik mappából a másikba...

Peti.10 kérdése:

Egyik mappából a másikba akarok másolni egy fájlt de azt írja ki hogy a fájl másolásához rendszergazdai jogosultság szükséges. Hogyan tudom átmásolni?

Figyelt kérdés

Saját otthoni gépről van szó, rendszergazdagént van a profilom.Ezt is megcsináltam: meghajtóra jobb klikk/tulajdonságok/biztonság és ott minden felhasználónak teljes hozzáférést adtam de így se megy.

Total commanderrel se működik.

A felhasználói fiókok beállításainál a biztonsági szint minimálisra csökkentésével se működik



2013. okt. 1. 11:27
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg rendszerfájlról van szó, azért nem tudod elvégezni a másolást.


Win7/Win8 telepitő DVD-ről bebotoolva elmész addig a lépésig mig kapsz egy parancsort (3-dik, 4-dik kép): [link]


Ha van parancssorod akkor ott már tudsz másolni. (Persze megfelelő DOS tudás nem árt....)


Sok sikert.

Üdv.

2013. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Nem játékhoz nem enged másolni egy buddha.dll nevű fájlt.És nincs vmi nagy számítógépes tudásom :\
2013. okt. 1. 15:05
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha azt a DLL-t a "Windows" vagy a "Program Files" mappába kell valahová másolni, akkor két dolog :


1. Inditsd Rendszergazdai jogokkal azt a programot amivel a másolást végzed : Jobb egér a programon és a megjelenő menűből: Futtatás rendszergazdaként. (vagy CTRL + SHIFT és program inditás - Explorer vagy TC)


2. Húzd le az UAC-t és úgy próbáld (bár azt irtad ezt már próbáltad mégsem sikerült) :


Start menű - Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Felhasználói fiókok felügyeletének módositása

Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!