Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Smart Secrity vagy ESET...

ESET Smart Secrity vagy ESET NOD32 Antivirus?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Elég az Antivirus a gépre (Vírusírtó és Kémprogramvédelem), vagy legyen rajta a Smart Sequrity (a Személyi tűzfal és a Levélszemétszűrő) is?

2013. okt. 23. 19:46
 1/3 belapus ***** válasza:

ESS, a tűzfal miatt.A NOD32 mellé ajánlottam volna az ingyenes Comodo tűzfalat.

A védelem azonban csak akkor ér valamit, ha legális a biztonsági szoftver.

2013. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security. A 7-es verzió is elég szuper lett. Jól írták előttem, csak is legális használattal. Vagy regisztrálni havonta más más címre próbalicencet, vagy magazinos kóddal. Fixelni/crackelni antivírust, tűzfalat stb. soha nem szabad.


[link]

2013. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Az ESET 7-es verziója nagyon jó lett. És persze Smart Security. Megvásárolhatod 1 évre is, sok kedvezmény van, pl. Diákoknak 50% kedvezmény, és úgy tudom, hogy nem csak egyetemistáknak. 8 631 Ft ~ 8 630 Ft 1 évre. Nem sok. Vagy kereshetsz a sg.hu oldalon újságkódokat, és azzal aktiválod (Legális, NEM crack!)
2013. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!