Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség! Lehet hogy feltörték...

BigDawe kérdése:

Segítség! Lehet hogy feltörték a gépem?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán haza jöttem olyan 15:00 körül, és azt láttam, hogy valaki rákeresett a böngészőmben (Google Chrome) 12:20 - 12:24 ig egy gigabyte alaplapra, pedig be se volt kapcsolva a gép. Szerintem a régi gépem alaplapja volt, de már rég van egy jobb gépem, és teljesen más az alaplap. Utána olvastam, és arra lyukadtam, hogy lehet, hogy feltörték a gépem! Vírusírtót használok, mégpedig ESET NOD32-őt!


Valóban így van, vagy rosszul gondolom? Légyszíves segítsetek, mert ilyennel még nem volt dolgom, pedig értek a számítástechnikához.


Előnre is nagyon köszönöm a válaszokat.



2013. okt. 25. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem lehetett senki otthon, nem te voltál, akkor biztos hogy történt valami..
2013. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Senki nem volt itthon és bese volt kapcsolva a gép! Jelszó nincs rajta, de rakok rá.
2013. okt. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!