Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet hogy esetleg az én ip...

Lehet hogy esetleg az én ip cimemmel és számommal éltek vissza egy távoli számítógépről? Ez lehetséges? Mi a teendő ilyenkor

Figyelt kérdés
Egy fórumos belépési nevemmel visszaéltek valakik!
2013. okt. 28. 19:32
 1/5 Csxeba ***** válasza:
Szerintem bejelentkezve maradtál a suliban/könyvtárban/netcaféban. Nem kell mindjárt hackerekre gondolni... Mit csinált? Csúnyákat írt egy fórumra? Ennyiért biztos senki nem venné a fáradtságot, hogy 10 órától 1 hétig terjedő időt és villamos energiát pazaroljon arra, hogy feltörje a fórumos jelszavadat.
2013. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
otthonròl netezem es rahtam kivül senki nem használta a gèpet! igen csunyakat įrt
2013. okt. 29. 12:09
 3/5 A kérdező kommentje:
de lehetsèges es mièrt tennè?
2013. okt. 29. 12:10
 4/5 Csxeba ***** válasza:

Nem tudom, gondolom mert egy nyomorék... Pár haverjával leültek a sulis géphez és azt mondták: "hé, némmá, ez bejelentkezve maradt! írjuk ki neki a fórumra, hogy JÉGERGATYA".


Esetleg visszanyomozhatod ha nagyon érdekel, hogy ki volt az, de sztem kár az energiapazarlásért... Ne foglalkozz velük és legközelebb jelentkezz ki :D És ne mentsd el a jelszavad nyilvános gépeken.

2013. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ès ha otthonròl törtènt a dolog es azèrt hekkelt valaki hogy ártson nekem ismer de èn nem gondlnám azt hogy ő az mert haver
2013. okt. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!