Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudok belépni a facebookom...

Nem tudok belépni a facebookomba. Személyi igazolvány másolatot kér. Miért?

Figyelt kérdés
Ma napközben még simán beléptem! Valaki feltörte volna?

2013. okt. 29. 01:01
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

nekemis ez a para hvg-n van rola egy cikk [link]


de amugy mindent ugy csináltam ahogy a face kért és csak hibát ir ki..

2013. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a hiba! Éjfél után még beszélgettem, elmentem zuhanyozni, mire visszajöttem, már kiabált a Facebook, hogy jelentkezzek be újra. Meg is tettem - volna, de igazolványt kért. Oké, fel is töltöttem volna, de erre meg hibát dobott, akárhányszor próbáltam. Ahogy látom, nem egyedi a probléma, egy másik oldalon is kommentelik páran (meg a Facebook fórumán is), hogy sokakat kidobtak hirtelenjében :S
2013. okt. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van... Meg csinaltam mindent amit kert de hibat ir...
2013. okt. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

nálam is ez van :S

feltöltöttem a személyimet öbbször írt ki hibát utána kaptam egy üzenetet h köszönik és ellenőrzik a személyit majd kapok emailt - kiléptem majd visszaléptem és újraindult az egész ID kérés és ismét hibát ír :S

2013. okt. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Nálam is ugyanez. Este még vígan beszélgettem az ismerőseimmel, amikor pedig hajnalban felkeltem és próbáltam belépni, már nem tudtam.

Mi az oka?

Alig van rólam feltöltve kép, nincs is sok ismerősöm, nem osztok meg sok dolgot, főleg nem olyat, ami kiverné a biztosítékot.

Én csak nagyjából kapcsolattartásra használom, itt érek el sok mindenkit.

Új fiókot kell majd létrehozni vagy mi ez?

2013. okt. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

mikor kiírja a hibát frissítsétek az oldalt és egyszer csak kiírja ezt:

Thanks for uploading your ID

Someone will review your uploaded ID shortly and reply to you at the email address you provided.


én most várok remélem mihamarabb kapok emailt és feloldják a tiltást :S :)

sok sikert nektek is :)

2013. okt. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez... üdv a klubban, 2 után mindenkit utolért:) elvileg kapunk e - mailt, nekem is azt írta:) ha tudtok valamit szóljatok!:)
2013. okt. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Törölj minden cookie-t a böngésződből és próbáld ekkor.
2013. okt. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Itt is ugyan ez! Egyik percben olvastam az üzeneteket, másikban meg a PC-n és a telefonon is kijelentkezett, utána meg ezeket kérte! Feltöltöttem, azt írták ki, hogy leellenőrzik. Most meg semmi. :/ Felháborító, más simán vezet facebook fiókot mindenféle idétlen, fantázianevekkel, ellenőrizgessék őket, meg kérjék el hobbiból az ő személyi adataikat!
2013. okt. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Nem mindenkit ért el. :) Édesapám fiókjába be tudunk lépni gond nélkül.
2013. okt. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!