Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jó ez a vírusirtó?

Jó ez a vírusirtó?

Figyelt kérdés
Microsoft Security Essentials, ez jó vírusirtó, vagy keressek másikat? Ha nem jó, akkor mit ajánlotok?

2013. okt. 31. 11:48
 1/6 soccerway ***** válasza:
Aki nem megy fel kétes weboldalakra annak elég.
2013. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

tapasztalatból mondom hogy egy hulladék..


Én Nod párti vagyok mondhat bárki bármit.. 8 éve használok Nod-ot és komolyabb vírus-t nem kaptam be ami vitte volna az OS-t.


Melóhelyen a gépen alapból ez a essential volt... lefuttattam 0 vírus minden oké.. aztán javasolták nézzem meg nod-al letöröltem az essential-t fel a nodot lefuttattam találtam kb 10 vírust.. jó persze lehet mondani hogy a nod mindent vírusnak érzékel.. (annyira meg értek hozzá hogy tudjam nem crack-ek meg hasonló trainereket talált vírusnak)

2013. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a vírusírtó nagyon ratyi, semmit nem vesz észre, én például Smart Security 6-ot, és SpyHunter-t használok.

A SpyHunter sokkal több dolgot észrevesz, mint a Nod.

2013. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:

Az ilyen kérdésekre adott válaszok többnyire hitvitákhoz vezetnek.


Bármely vírusirtó jobb, mint ha nincs semmilyen és fizetősek általában jobbak az ingyeneseknél.


Minden vírusirtó terheli a rendszert és mindegyikkel előfordul, hogy átcsúsznak rajta dolgok, de ez soha nem jelenti, hogy az sz@r/gagyi/hulladék/stb lenne. A gyengeségeiket bele kell kalkulálni a felhasználói szokásaidba.


Mindíg csak az számít, hogy NEKED megfelel-e az a védelem, amit biztosítanak.


Én javaslom az Eset Smart Security 7-et. [link] Tűzfalat is tartalmaz. Egy hónapos teljes funkciós próbaverziót tudsz letölteni. Ha úgy gondolod, hogy neked bejön, akkor havonta frissíthető a liceensze sszámítógépes magazinokban megjelenő kódokkal, vagy meg is vásárolható. (Én újságos licensszel használom vagy négy éve. Persze mindíg az aktuális verziót)

2013. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. okt. 31. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security7. Még lopásvédelem is van rajta, laptopok, notebookok esetében fontos.
2014. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!