Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért törlődik ki magától a...

Miért törlődik ki magától a crack?

Figyelt kérdés
Torrentről töltöttem le pár progit és mivel fizetősek ezért volt hozzá crack, de mikor beléptem a mappába saját magától kitörlődött a crack. És több proginál is előfordult, és az nem lehet hogy alapből nem volt benne mert ezután az utorrent kiírja hogy: hiba:az állományok hiányoznak. mitől törlődik ki. Az antivírusnál letiltottam a tűzfalat és az valósidejű védelmet de akkor is törlődik, kérdezés nélkül. Miért van ez?

2013. nov. 4. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A tűzfal és a valós idejű védelem nem elég.Bizonyos v.irtókat teljesen le kell állítani.
2013. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a vírusirtód karanténba teszi.
2013. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok, megpróbálom, egyébként Comodo Internet Security Premium-ot használok, és mivel eddig nem ez volt ezért nem tudom h ez hogy működik, de sokan dícsérik.
2013. nov. 4. 23:40
 4/7 hypno ***** válasza:
A vírusirtó végülis azt teszi ami a dolga. Más kérdés, hogy neked pont olyan állományra van szükséged, amire ugrik.
2013. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azzal konkrétan h az antivirus törli a cracket mondjuk nwm is lenne baj, de meg se kérdezi, és ez ami zavar. És mi van ha pl. nekem létfontosságú az a fájl és az állandóan kitörli h még védekezni se lehet, mert megtalálja bárhova is teszem. És nem lehet állandóan kikapcsolva se mert akkor mi értelme van.
2013. nov. 6. 00:08
 6/7 hypno ***** válasza:

Nincs a Comodo-n olyan opció, hogy csak figyelmeztet és azt csinálja amit döntesz a konkrét fájllal kapcsolatban?


Mert pl. az ESS-nél választható interaktív üzemmód.

2013. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs de még nem nagyon értek hozzá, csak nem rég van fennt.
2013. nov. 11. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!