Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast 2013 anti virus free jó...

Avast 2013 anti virus free jó virus irtó érdemes telepiteni védi a gépet az ingyenes verzió?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 21:28
 1/4 anonim válasza:

nekem nagyon lefogta a gépet

én még mindig maradok a Nod32-nél

2013. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 itfroccs ***** válasza:
Szerintem érdemes, csak az automatikus zárt környezetet kapcsold ki benne! Nekem évek óta avast van és szerintem a legjobb, habár a 2014 az eléggé érdekes lesz, lehet akor majd más lesz. Nálam a Nod 32 fogott meg mindent, de hát ez van két egyforma gép és user soha nem volt és nem is lesz! :)
2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Igor Igorovics ***** válasza:

Pár hete már van avast 2014. :)


Abszolút nem fogja a gépet, és automatikusan zárt környezet sincs benne, illetve van hasonló, de azt dynagen-nek hívják az új verzióban. Nem kell feltétlen kikapcsolni, egyáltalán nem zavaró. Nagy mértékben testre szabható vírusirtó, szerintem érdemes is(mint a legtöbb szoftvert általában), gondolok itt pl PUP észlelés bekapcsolására.


Szerintem nagyszerű vírusirtó, bőven megfelel.

2013. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Igor Igorovics ***** válasza:

szerk:


dynagent akkor érdemes kikapcsolni, ha comodo tűzfal is van telepítve, mert annak az auto sandboxa fejlettebb, és inkább azt érdemes hagyni

2013. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!