Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast 8 frissitese Avast 2014-re?

Leee_a kérdése:

Avast 8 frissitese Avast 2014-re?

Figyelt kérdés

Jelenleg az Avast 8.0.1497 van a gepemen, de a frissitesnel az uj 2014-es verziot kinalja fel. A kerdesem az lenne, ha nem fogadom el a felkinalt frissitest a 2014-es verziora, akkor frissiti -e egyaltalan a 8-as verziot, vagy ha biztonsagban akarom tudni a gepemet, akkor mas lehetoseg nincs, mint elfogadni az ujabb verziora valo frissitest? /szeretnek meg egy darabig megmaradni a 8-as verzional/.

A valaszokat elore is koszonom



#frissítés #Avast8
2013. nov. 23. 10:54
1 2
 1/14 belapus ***** válasza:
Szerintem a régebbi verzió is megkapja a frissítéseket - legalábbis egy ideig biztosan -, csak folyamatosan reklamálni fog, hogy a számítógép nem teljesen védett.
2013. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt. Eddig meg nem irta ki, hogy nem vedett a gepem, de mikor felkinalja az uj verziot, akkor azt irja be a frissiteshez, hogy "utolso frissites probalkozas" es az idopontot.. vagyis nem a frissites idopontjat..:-(
2013. nov. 23. 19:05
 3/14 belapus ***** válasza:
A szüleim gépén Avast van.Néhány napja néztem, úgy emlékszem frissített, de már jelezte, hogy nem teljesen védett.Amikor megnéztem, az új verziót ajánlotta letöltésre.Vasárnap ránézek frissít-e vagy sem.
2013. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elore is koszonom
2013. nov. 23. 20:39
 5/14 belapus ***** válasza:
Maga a program már nem frissül, de a modulokat és a vírusdefiníciókat frissíti.Ettől függetlenül, előbb-utóbb érdemes lesz a programot is frissíteni.
2013. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Erdemes frissiteni,mert az uj avast nem terheli mar ugy le a gepet mint a regebbiek.Gyengeb gepekre is remek valasztas most mar.
2013. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, na akkor frissitek az uj verziora, remelem nem lesz vele "gubanc"
2013. nov. 24. 16:57
 8/14 anonim válasza:
kezelőfelületre nekem szimpatikusabb volt a 8-as verzió.
2013. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem tertem at a 2014-es-re, mert tovabbra is sok negativ velemenyt olvastam errol az uj verziorol. Nalad jol mukodik az Avast 2014?
2013. dec. 4. 17:11
 10/14 anonim válasza:

Igen mondhatom hogy jól műkszik, nagyjából ugyanugy mint a 2013.

A 8-as Avast áttekinthetőbb volt számomra.

Kis töltés és telepítés után ugyan azt a progit kapjuk vissza amink volt.

2013. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!