Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy kell letörölni a Windows...

Hogy kell letörölni a Windows 7 64 bites operációs rendszerről az Avast Internet Security 2013-at?

Figyelt kérdés

Fél évig tökéletesen működött a vírusírtó (illegális licenszel), de frissíteni akartam a 2014-es Avastra. Frissítés után nem működött megfelelően a program (nem fértem hozzá, nem indult el). Gépindításnál behozott valamilyen ablakot valamilyen hibás memóriaeléréssel kapcsolatban (amit nem lehetett bezárni,de ez mindegy is). A lényeg, hogy ezek után le akartam törölni az Avastot. Nem engedte se a feladatkezelőn belül a Programok és szolgáltatásoknál, se egyszerűen csak mappástól a lomtárba helyezni, mert ezt írta ki:

"A mappához való hozzáférés megtagadva

A mappa módosításához forduljon engedélyért a következőhöz: Rendszergazdák"


Oké, felhúzott, csináltam egy rendszervisszaállítást 1 héttel korábbanra. Már nem jött be gépindításnál az a hibás memórialérés vagy micsoda, de még mindig nem engedte letörölni, mert nem enged hozzáférni a mappához.

A rendszergazda én vagyok. Hogy tudnám törölni?

Arra is gondoltam, hogy a gépet csökkentett módban elindítom és esetleg úgy...vagy az hülyeség?


2013. nov. 23. 15:53
 1/4 A kérdező kommentje:

"se a feladatkezelőn belül a Programok és szolgáltatásoknál"

VEZÉRLŐPULTRA gondoltam...

Azt még hozzátenném, hogy a feladatkezelőben megnéztem a folyamatokat és nem láttam futni az Avastot, tehát szerintem nem azért nem férek hozzá.

2013. nov. 23. 15:55
 2/4 belapus ***** válasza:

Az Avast oldaláról letölthető egy segédprogram, amely a vírusirtó eltávolítására szolgál.Letöltöd, majd csökkentett módban futtatod.

Először megpróbálhatod a "Programok és szolgáltatások"-at is csökkentett módban.

Előtte kapcsold ki a vírusirtót.

2013. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ccleaner, bal oldalon: Eszközök, jobb egérgomb az Avastra, Eltávolitó futtattása. Tuti leszedi.
2013. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. nov. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!