Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire lesznek biztonságosak...

Mennyire lesznek biztonságosak a Windows XP-k, ha a gyártó megszünteti ezek frissítését?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Eddig sem a Microsofton múlt a biztonság!
2013. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt nagy ördöngösség, úgy érzem nagyon fel van fújva ez a dolog. Évek fognak eltelni mire (az eddigieknél) komolyabb biztonsági és kompatibilitási problémák fognak jelentkezni az XP-t használóknál, ha egy újabb szoftvert, agy hardvert akarnak a gépükbe rakni. De szerintem ez kb. egyenesen arányos lesz azoknak a számával akik áttérnek az XP-ről másra.
2013. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csacsi2 ***** válasza:
35%

Egyetértek.Hát az xp tűzfalára sem bízom a védelmet (kikapcsolva) kerülöm a Microsoft termékeket, még azokat is levakartam amik bele voltak építve.


Amúgy meg keress rá a kérdésednek megfelelően. Most hirtelen mindenkire rátört a pánik!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

Service Pack 3 2008-ban jött ki utoljára.Azóta jöttek ki kissebb javítások.Amúgy mindenki keressen rá xp sp4 és ad majd találatokat, ami NEM igazi servicepack, csak a hotfixek gyűjteménye.Ez persze nem azt jelenti hogy a változás nem ér el, csak nem olyan gyors a lefolyása.

2013. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:
54%

Aki törött verziót használt (és ezek száma nálunk nem elhanyagolható) eddig is kikapcsolta a frissítést és vidáman, továbbá gond nélkül használta az XP-t.


Egyébként pedig minél inkább visszaszorul az XP annál kevésbé lesz célpont, mert egyfelől nem jelent kihívást, másfelől egyre kisebb lesz az esély, hogy megszerzendő információt találjanak az ilyet futtató gépen.

2013. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira mint most! Nem a tűzfalon múlik a védelem. Én megvettem az xp-t, egy ma már kissél elavult gépre, néha-néha frissít, tűzfal be van kapcsolva avast van rajta, meg egy kém vírusírtó, és tökéletesen működik.
2013. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor én se problémázok vele tovább. Remélem, nem fázok rá... :)
2013. nov. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!