Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez a "védelmi rendszer"...

Ez a "védelmi rendszer" szerintetek jó? Ha nem min kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Egy boot vírus miatt húztam újra a gépet, és már elegem van a vírusokból, ezért szeretném a lehető legjobbat kihozni a védelemben.

Jelenlegi felállás:

avast! Internet Security

Malwarebytes Anti-Malware Pro

SpywareTerminator

Outpost firewall pro



2013. nov. 30. 20:47
1 2
 1/12 hypno ***** válasza:
100%

Két tűzfal felesleges.


Vagy az Avast!Internet Security, vagy az Outpost.


Ha állandóan vírusokat kapsz, akkor a felhasználási szokásaiddal is gond lehet.

Vagyis hiába fogsz biztonsági programokat telepíteni, ha aztán figyelmen kívül hagyod a javaslatukat, vagy alacsonyabb biztonsági szintet állítasz be, mert állandóan megakaszt a vírusirtó, vagy a tűzfal.

2013. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már fölöslegesen sok, első jól mondja, valószínűleg a hiba itt már nem a rendszerben, hanem benned lesz.
2013. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem avastot lődd ki, outpostot lődd ki. Nekem Eset Smart Security fut a háttérben és tökéletes, nem mint átlagos felhasználó mondom ezt, programozok, muszáj járkálnom itt ott..amott. Megfog mindent ha úgy adódik. Mellette vannak takarító progik: Advanced SystemCare 6 Ultimate, jv16PowerTools 2014, CCleaner, és + a Trojan Remover. A SpywareTerminatort nem ajánlom, többször is felkerült a gyanús viselkedésű biztonsági programok listájára, helyette ink töltsd le a Spybot-ot!! Az anti-malware maradjon.
2013. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rendben.Akkor az outpost firewallt törlöm, a terminator helyett pedig teszek egy másikat.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nemtudom mitől kapom a vírusokat, töltögetni nem nagyon szoktam, minden az ajánlott beállításokon fut, a vírusirtó is rendszeresen frissít és ajánlott biztonságon van.

2013. nov. 30. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom, nekem évek óta fut a háttérben, újságkóddal is lehet használni, egyébként fizetős. De megbízható.

Eset Smart Security7. [link]

2013. dec. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 belapus ***** válasza:

Minden biztonsági rendszer csak akkor ér valamit, ha eredeti.

Ha az, akkor az első kettő.( Az első persze cserélhető - pl. ESS-re -, a másik mindenképp maradjon. )

2013. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, már bocs. Neten ezrével lehet találni kódokat biztonsági programokhoz...érdekes ha nem jó az ha nem eredeti, miért fog meg minden vírust? Sok helyen olvastam már, hogy a próbaverzió valójában nem is csinál semmit meg a kulcsos megoldás sem jó...KAMU..FAKE..
2013. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy uccsó. Hamis kóddal nem lehet megvédeni a gépedet. Jó, egy ideig naponta frissiti az adatbázisát, de a valódi gyártója letiltja a hamis szervert, frissités nélkül nulla. ESS csak valódi kóddal kapcsolja be a tűzfalát, és frissiti magát. Enélkül nem véd semmit. Próbáld ki, de ne háborogjon aztán a rendőrség virus miatt, megérdemled.
2013. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lúzerkém, letöltesz 1 másik kódot és újra jó hűhaaa aztaaa :D Értő olvasás nálad = 0, ugyanis én azt írtam, hogy netről leszedett kóddal is teljes védelmet ad tetszik, vagy nem tetszik ;)Azt nem tettem hozzá, hogy amíg a gyártó be nem tiltja..de úgy gondolom ez logikus. Programtervező informatikus vagyok nem holmi mezei felhasználó, nekem te ne verd a nyálad ezzel a stílussal.
2013. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ami nem valódi, az annyit is ér. Én inkább megvettem a Kasperskyt.
2013. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!