Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Google csevegő biztonsági hiba?

Google csevegő biztonsági hiba?

Figyelt kérdés

Pár perce felvett engem google csvegőben egy bizonyos Edwina Mcaulay. "Szórakozni" akar webkamerán keresztül. Természetesen robot. Össze-vissza beszél mindent angolul, ahogy azt a program írója megcsinálta. Kérdéses az, hogy honnan tudja a mail címem, mit tudhat még rólam (soha nem adtam ki nyilvánosan és nem is írtam le sehova az e-mail címem. Mindenféle regisztrációhoz más mailt használok, ezt csak akkor használom ha rendelek valamit online vagy egyetem belső rendszerében. Tegnap rendeltem valamit egy címről és azóta van ez. Van egy olyan érzésem, hogy köze van hozzá.


A Google fejlesztőit lehet erről értesíteni valahol? Nem találok semmi üzenetküldő lehetőséget.


Vigyázzatok!



2013. dec. 5. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek sok köze nincs a google-höz. Ha yahoo-s címed lenne, akkor meg ott zaklatnának. Ha mobilszámot adsz meg, akkor meg sm-t írnának - akkor se a voda a hibás, csak továbbította az sm-et.
2013. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez így van, de a robotnak van Google+ és gmail fiókja. ó lenne jelenteni, hogy tiltsák vagy ellenőrizzék vagy valamit csináljanak vele mert esélyes, hogy nem csak engem talált meg.
2013. dec. 5. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyázunk.
2013. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezd percenként sokszáz üzenetet fosni magából, akkor a google rendszere majd automatikusan letiltja. Ez nem a te problémád; tessék továbbmenni, nincs itt semmi látnivaló! 😉
2013. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anti paladin ***** válasza:

" Tegnap rendeltem valamit egy címről és azóta van ez" Nem google biztonsági hiba, az oldal ahonnan rendeltél vagy kiadta a címed vagy gyenge volt a rendszerük és lenyúlták a címeket a tieddel együtt.


Max. letiltani tudod. Esetleg a google supportnak írhatsz egy levelet, csatolva az oldal címét ami gyaníthatóan kompromittálódott. Esetleg ha van ilyen funkció, akkor tilts le mindenkit aki nincs a listádon (ha rosszul fogalmaztam volna meg, bocs de nem használom a talk-ot).

2013. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2013. dec. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!