Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Microsoft Windows kártevőirtó...

László22 kérdése:

Microsoft Windows kártevőirtó hasznos program?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm érdeklődött tőlem. Nem tudtam neki semmi hasznosat sem tanácsolni. Ezért írtam ide ki hát ha van olyan ember aki ismeri ezt a programot. Használható illetve jó program? Vagy olyan mint általában a windowsos termékek és ki kell kapcsolni?


Értelmes válaszokat várok.

Ha használható a hozzászólás akkor megy a kéz.



#Windows #Microsoft #kártevő #kártevőírtó #microsoftwindows #microsoftírtó
2013. dec. 19. 17:29
 1/4 Emberek ***** válasza:

Szerintem te a Defenderre gondolsz.

Én nem nagyon használom, van normális webprotekciós vírusirtóm, így még csak fel sem hozza nekem, hogy vizsgálni kellene a gépet

2013. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor elindítja a gépet az ismerősöm akkor írja ki neki. És a kérdésem igen az lenne, hogy érdemes-e használni, vagy ki lehet-e kapcsolni? Vagy fusson de nem kell vele foglalkozni? Várom a további válaszokat.
2013. dec. 20. 09:01
 3/4 Emberek ***** válasza:
Elvileg azert van benne, hogy működjön, de mondom, ha egy normális antivirusod van, akkor nem latom sok ertelemet a mukodesenek.... Én eppen ezért nem hasznalom. Ha ujrateszem a gepet akkor utana 2-szer le kell futtatni, es kesz. Azota nem hasznalom, es ki is van kapcsolva
2013. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg, az a baj hogy elvileg, gyakorlatilag meg sok program attól, hogy van az még nem takarja hogy jó is. Szóval akkor ki lehet kapcsolni, ez érdekelt engem. Köszi a választ.
2013. dec. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!