Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet egy lopott telefont...

Hogy lehet egy lopott telefont megtalálni?

Figyelt kérdés
pénteken dec.21 én lopták el az egy hónapos xperia sp met aki tud rá valami trükköt kérem irjon.A rendőrségen már voltam.feljelentést tettem.

2013. dec. 25. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmi esély :( elméletileg egy sima telót is meg lehet keresni a cellainformációk alapján, de ezt csak nagyon kiemelt esetben alkalmazza a hatóság. Némely telón (pld Samsung)van ún. mobilkövető alkalmazás, de ott is csak az új sim telefonszámát küldi el a teló.
2013. dec. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
imei szám alapján nem tudok?
2014. jan. 1. 22:03
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Sajnos nem sok rá az esély, inkább semmi.

Ha magad akarsz utánanyomozni az nagyon drága lenne.

Ha a rendörségre bízod akkor meg nem lesz meg soha. ez utobbi mondatom 2 egyszerü tapasztalattal támasztanám alá.

Fényes nappal szemtanuk előtt lopták el az autómat, bejelentés kb 2 óra múlva. Helyszínelni sem jöttek és a szemtanút sem hallgatták ki...

Bátyjámnak ellopták a telefonját és megtalálták. Igen ám, de mi kellett hozzá?!

Az hogy egy bűnözői csoport telefonáljon róla akiket akkor lekapcsoltak és így gyanusított lett a tesóm.


Szóval nem sok a remény. IMEI szám csak akkor használható, ha már megvan a telefon.

Vannak alkalmazások (telefonra nem tudom), de amit #2 ír ahoz hasonló pl laptopon az eset smart security rögzíti a képet és helyadatokat küld, ha ellopnák.

minden esetre aktiválni kell egy ilyen alkalmazást, vagy lehetőséget előtte. Utólag már nem tudsz mit tenni.

2014. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olvasd el: Mi a teendő, ha ellopták a telefonodat? - ennyit tehetsz hivatalosan.
2014. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!