Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » HOGY VÁLTOZTASSAM MEG A...

HOGY VÁLTOZTASSAM MEG A FACEBOOK JELSZAVAM/hogyan tudjam meg mi a jelszavam, ha elfelejtettem, és az accounthoz tartozó email jelszava is a feledés homályába került?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a facebook jelszavam, kértem kódot az email címre, de az email címet is elfelejtettem. Az email cím jelszavát sem lehet megváltoztatnom. indamailes fiókom van és firefoxot használok böngészéshez. A jelszót nem mentettem el a firefoxxal, így azt nem lehet visszafejteni.

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!!



2013. dec. 25. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
ez úgy hangzik mintha fel akarnád törni más facebookják azért hiszem el hogy elfelejteted mert én is így jártam szval a megoldás a következő: csinálsz új emailt aminek fel írod a jelszavát valahova. utána csinálsz másik facebookot arra emailra és van megint facebookod
2013. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen...


Nem tudod az emailcímet, nem tudod az email jelszavát és a facebook jelszót sem, elmentve nincs. Itt a kör bezárult teendő nincs, csinálsz egy másik fiókot...

2013. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az email címemet tudom,a jelszavát nem. Amúgy csináltam új fiökot,már csak az zavar hogy a másik ott fog állni,jö lenne valahogy megtudnàm szűntetni.
2013. dec. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!