Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek ha azt írja ki a...

Mit tegyek ha azt írja ki a gépem hogy telepcsere szükséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem egy Toshiba Satellite L40-14H laptopom van amelyet már körülbelül 7 éve kaptam.Most azt írja ki hogy telepcsere javasolt.De már körülbelül 2-3 éves korában sem használtam aksiról (vagyis mindig bevolt dugva a konektorba mert nem birta csak pár percig anélkül.)Most néha bekapcsolva marad fél óráig de van hogy csak percekre , vagy még annyira se és újra be kell kapcsolnom.Az aksi mostanában már meleg is. A töltőjét pedig apukám töltőjére cseréltük mert 3 helyen is elvolt szakadva az eredeti. De ami most van kicsit elvan szerintem szakadva. Ha kiveszem az aksitlekapcsol a gépem és ha kihúzom a konektorból akkor is.Mit tegyek? vegyek új aksit és töltőt is? és ha igen azok mennyibe kerülnek?légyszi segítsetek sürgős.köszönöm



2013. dec. 28. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, vegyél új akkut és töltőt. Egyszer minden tönkremegy.
2013. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!