Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudok feltelepíteni...

Adachi kérdése:

Nem tudok feltelepíteni vírusirtót a gépemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma járt le az eset nod32-öm de nem nagyon védett vagy nem kellett használnom . És utána néztem egyéb másik vírusirtónak , hogy megvédjem a gépem sokan a kasperskyt ajánlották és hát a gépem nem engedi feltelepíteni . Próbálkoztam még egyszer esettel de már azt sem engedte feltenni . Mit tegyek most ? Nem tudom ,hogyan védjem meg a gépem ?

2014. jan. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem is kell vírusírtó,ha ésszel tudják használni az internetet.Rakd fel az Avastot.
2014. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam de azt sem engedi
2014. jan. 2. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire paranoiásnak lenni,sokan nem használnak évek óta vírusirtót csak alkalmit lefuttatnak,ésszel kell nettezni,ennyi.


Amúgy meg nincs rendesen leszedve a vírusirtód..

Hozzá se kellett volna nyúlni,sg fórumba mindig ki írják az aktuális eredeti magazinos ESET kódokat,amit regisztrálni kell és ki küldenek 1-2 hónapra szóló aktiváláshoz szükséges felhasználónevet és jelszót..1-2 hónaponként ennyit kell csak tenni,bele telik kb 2 percbe..


Vagy megpróbálod rendesen kipucolni a rendszered,rejtett mappákból is kitörölni a maradványait a nod-nak,aztán gép újra indítása,vagy rendszer újratelepítés.

Egymás után amúgy se ajánlatos a vírusirtókat telepítgetni.

2014. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb ha újratelepíted a rendszert.
2014. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!