Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek ha lejár az XP...

Mit tegyek ha lejár az XP támogatása?

Figyelt kérdés
Tegyek új rendszert? Vagy maradjak az XP nél? Ha maradok akkor melyik antivirust használjam? Úgy hallottam hogy a Security Essentials kap támogatást 2015 Júliusig.

2014. jan. 23. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmit.

A támogatás hiánya miatt ne. Te tudod. Mindegy. Én nem, van valami linked ehhez?

G.

2014. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

thenextweb.com/microsoft/2014/01/15/microsoft-extends-updates-windows-xp-security-products-july-14-2015/#!s1NsU



Angol.

2014. jan. 23. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Kattintható változat:

[link]

:)

2014. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen kerdezo jol tudja.2015ig kap ra ftissitest az MSE.De az a vedelem nem sokat er.

Ha lejar a tamogatasa az XPnek,akkor is.nyugodtan hasznalhato majd.Sokan ezt teszik,mert nincs keretjuk uj,erosebb gepre,hogy a win7et futatni tudjak.

Ha geped birja,akkor felrakhatod a 7-et vagy 8-at.... 7-nek is csak par eve van hatra.

2014. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Intel Celeron D 330, 2.66GHz,FUJITSU SIEMENS D1740 Alaplap,1270 MB DDR SDRAM ,Intel 82845G/GL/GE/PE/GV Vidikártya 64MB memóriával. 8ast nem lehet rá felrakni.

7ben se vagyok annyira biztos.

2014. jan. 23. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne tedd fel a hetest se, jó lesz ide az XP.

G.

2014. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 csacsi2 ***** válasza:

Vírusírtó.

Miután az xp támogatása megszűnik a Microsoft részéről, miért Microsoft -tól akarsz vírusírtót?!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenes+v%E..

Én az Eset Smart Security 7 -et használom biztonsággal a tiednél is gyengébb gépen!

2014. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lajos54 ***** válasza:

Nekem is XP van az otthoni asztali gépemen (eredeti, megvásárolt példány). A gép ugyan elbírná a Win7-et is, de egyelőre nem szándékozom lecserélni (plusz pénzért, mivel erre kényes vagyok: ilyesmiben csak jogtiszta dolog jöhet). Ha eddig jó volt, egy darabig még jó is lesz. Jogtiszta NOD32, tűzfal, hasonlók vannak, ha eddig megfelelt, még egy ideig szerintem jó lesz, akkor is, ha nem lesz hozzá több új frissítés.

Hardvert, új programot egyelőre úgysem veszek (a folyamatosan megszűnő támogatottság miatt lehetne esetleg gond).

Egyelőre, belátható időn belül nincs keretem az új gép vásárlására. Ha majd változik a helyzet, akkor talán megteszem, de akkorra már a Win8 lesz éppen kifutóban...

2014. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Használd nyugodtan tovább, de a Microsoft-os irtó helyett használj mást, pl. Avira, Avast, Panda Cloud.
2014. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kis asztali gépem (Mini ITX), ebben is összesen 1 GB a memória, DDR2. Semmiképpen nem alkalmas se Windows7-re, se 8-ra. Marad rajta az XP, de Eset Smart Security7, valódi a Windows és az Eset is. Mgbízhatóan védi a gépet.
2014. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!