Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast! Internet Security vagy...

Avast! Internet Security vagy ESET Smart Security 7?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb, melyiket használjam?

2014. jan. 26. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik jo,de ESET-et ajanlanam ha nincs vele kulonosebben problemad.

De csak eredetin,ami azt jelenti,hogy megveszed vagy magazinos koddal hasznalod,maskep nem er semmit.


AVASTOT viszont megvenni tudod csak,ahoz nincs magazinos kod se.

2014. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez az ESET próbaverziója, 30 napig ingyenes, csak regisztrálni kell, kapsz hozzá TRIAL kódot. Próbáld ki, megfelel-e a gépedre? Ha igen, akkor vedd meg, vagy használd újságkóddal. A tűzfala egészen kiváló. Saját sok éves tapasztalatom alapján. Több gépre is meg lehet rendelni.

[link]

2014. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
XP van a gépemen aminek hamarosan lejár a támogatása,ezért kéne egy jó virusirtó.Milyen ujságokban lehet ESET kódókat találni?
2014. jan. 26. 14:36
 5/12 belapus ***** válasza:

Véleményem szerint közel egyformák.

Avast +:

- Zárt környezetben futtatható programok,

- Védett zóna a pénzügyi tranzakciók lebonyolítására.

ESS +:

- A Lopásvédelem az elveszett vagy ellopott hordozható eszközök visszaszerzését is segíti,

- A Social Media Scanner a közösségi hálózatokon terjedő kártevők ellen véd.

2014. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szedd le TPB-ről az ESET NOD 32-őt.

Nem kell azért fizetned sem.

2014. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos 30 naponta kell kódot keresni, de itt van pár :

[link]

2014. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyesek hülyeségeket írnak,ne netröl szedj össze vissza hamis kódokat..


Chip,pc world-ben találsz rendes kódokat amit ESET oldalán beregisztrálsz és ők ki küldik az 1 illetve 2 hónapra szóló kódot.

Itt mindig írják a legfrissebbet az újságokból->

[link]

2014. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is az Eset-et javaslom (smart security csomag, tűzfallal mindennel), az én régi gépemen is fut és évek óta jól teljesít.

Netről/újságokból meg lehet találni mindig a kódot és akkor nem kell megvenni, de ha telik rá, akkor meg is veheted nyugodtan, nem tudok rá csak jót mondani.


Azt viszont hozzátenném, hogy szerintem hiába az Eset, ha megszűnik az xp támogatása... :( Én is gondban vagyok, mert erre a régi gépre már nem éri meg költeni, hogy képes legyen futtatni az újabb windows-t, újat viszont most még nem tudok vásárolni. Viszont ha a támogatás megszűnik, akkor az Eset mellé imádkozni is kell majd, mert ha nem kapjuk már a biztonsági frissítéseket, javításokat és aztán a legtöbb program már nem is fog futni xp-n, tehát kb. mindentől el leszünk vágva idővel, akkor lesz probléma...

De még mindig az Eset a legjobb, én a céges gépekre és ismerősöknek is azt szoktam felrakni és mindenkinek rendben van.

Esetleg néha még jó lefuttatni a Malwarebytes anti-malware-rel egy teljes, ill. gyorskeresést, mert nekem azok nagyon ritkán de találnak még ezt-azt az Eset mellett. De általában az Eset jó és nem enged át semmi veszélyeset, szóval a malwareb. még sosem talált különösebben veszélyes dolgot, csak azért az is jó ha van. Az is fut régi gépen is és könnyen kezelhető, ingyenesen használható akármeddig, magyar nyelvű stb. Viszont több órába is beletelhet amíg lefut, szóval érdemes éjszakára időzíteni, vagy akkorra, amikor nem akarsz dolgozni a géppel.

2014. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!