Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Trójai Faló. Virus betolakodó!...

LokiXD kérdése:

Trójai Faló. Virus betolakodó! Segítség FATAL ERROR?

Figyelt kérdés
Tehát, a Facebookon terjeng mostanság valami hülye post,amolyan spam féleség,viszon véletlenül rákattintottam és most a Trójai faló vírus öli a gépem,a Google chrome megbolondult,minden egyes újrainditással átállítja a beállítások egy részét valami Güvenlik Dubari nevezetű kiegészítő és török google jön be továbbá a gép is furán működik... mi a teendő?Segítsetek kérlek

2014. jan. 31. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tőlsd le ezt: Spy bot

Nyílván ha ismered a vírus nevét gondolom vírus írtód van ami kinyírta viszont egy jó pár hiba keletkezet a regisztrációs adatbázisban.

Még ezt utánna írd be a címsorba %appdata%

Innen is töröld a krómot.

Ennyi.

2014. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos az a helyzet, hogy Vírusíróval végig scanneltem a gépet,viszont vizsgálat után nem vagyok biztos benne hogy ki is nyírta mert még mindig cseszi a chromeot a török kiegészítővel
2014. jan. 31. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináld meg amit mondtam és meglátjuk.
2014. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de melyik címsorba írjam az AppData...?
2014. jan. 31. 15:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben... Köszönöm szépen!Siker
2014. jan. 31. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt az online scannert:

[link]

2014. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!